سفارش تبلیغ
صبا ویژن

ترفند های جذب مشتری اینترنتی

هر مشاغل یک هدف اصلی دارد: مشتریان جدید را بدست آورید.

در حالی که درک این مسئله که چرا مشتریان جدید ضروری هستند ، به اندازه کافی آسان است ، جذب و تبدیل آنها دشوارتر است. این جایی است که روش های خرید مشتری می تواند به تجارت شما کمک کند.

ترفند های جذب مشتری

1 جذب مشتری اینترنتی-ارائه پیشنهاد آموزشی رایگان و راهنمای مناسب خرید:

خوب است که ما در فروشگاه اینترنتی مان پیشنهادات آموزشی و راهنمای خرید مناسب قرار دهیم تا مخاطب  با خواندن آن ها بتواند انتخاب بهتری داشته باشد در این صورت اعتماد مشتری به مجموعه ما بیشتر خواهد شددرنتیجه از ما خرید خواهد کرد و این امر نه تنها موجب خرید مشتری در آن زمان می شود بلکه او  را به مشتری دائم ما تبدیل می کند و از ما به عنوان یک برند معتبر و قابل اعتماد یادخواهد کرد.

SEO یا بهینه سازی سایت

بهینه سازی موتورجستجو یا seo یکی از مهمترین روش های خرید مشتری است. این استراتژی به شما کمک می کند تا ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید تا منجر و تبدیل های بیشتری برای کسب و کار خود داشته باشید.

3 بازاریابی محتوایی
بازاریابی محتوا یک استراتژی قدرتمند برای دستیابی به مشتری است که به شما امکان می دهد منجر به جذب اطلاعات ارزشمند شود. این استراتژی به شما کمک می کند تا اطلاعاتی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید ، اما در نهایت به بازدید کنندگان جدید شما کمک می کند تا درباره شغل شما اطلاعات بیشتری کسب کنند و به مشتری تبدیل شوند.

4 ترفند ارائه خدمات خاص

خدمات خاص ارائه دهید خدماتی ارائه دهید که هیچ یک از رقیبانتان ارائه نمی دهند برای مثال سامانه کلید سامانه ای در زمینه خرید و فروش خانه فعالیت می کند

قابلیتی دارد که فرد می تواند لوکیشن دقیق خانه خود را علامت بزند این لوکیشن می تواند یک محله یا یک خیابان یا داخل یک کوچه باشد ولی در سامانه های همتای خود مثل شیپور شما می توانید  فقط مکان خود را از داخل لیست محله ها پیدا کنید که این خود یک بازه بزرگ است در واقع با این قابلیت شما جستوجو پیشرفته تری دارید.

5 جذب مشتری اینترنتی- بازاریابی ویدیویی

تو این دنیای شلوغ دیگه کمتر کسی می تواند شوق و ذوق خواندن متن های طولانی را داشته باشد و برعکس هر روز به طرفداران محتوای تصویری و ویدیویی اضافه می شود

مردم ترجیح می دهند یک ویدیو 30 ثانیه ای ببینند تا یک مقاله 2000-3000 کلمه ای مطالعه کنند از این رو تولید محتوا ویدیویی یکی از مهم ترین راهکاره ها برای جذب مشتری است.

6 جذب مشتری اینترنتی- مراحل خرید را آسان کنید

پنجمین ترفند در جذب مشتری اینترنتی مراحل خرید اسان است،وقتی مشتری قصد خرید را پیدا می کند و اقدام به خریدن می کند  تنها چیزی که می تواند او را منصرف کند مراحل خرید پیچیده است از شلوغی های کم کنید و سعی کنید کاری کنید که اقدامات این مرحله با سرعت بیشتری انجام شود.

7 رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام به سرعت در سطح محبوبیت رشد کرده اند.  گرچه این سیستم عامل ها به عنوان یک روش عالی برای ارتباط با کاربران و خانواده و دوستان ، شروع شده اند ، اما از آن زمان به ابزاری ارزشمند برای بازاریابی تبدیل شده اند.

منابع